Пластичні хірурги у Львові врятували від ампутації ногу пацієнтки завдяки сучасній методиці

операція
ілюстративне фото, з архіву редакції.

Львівські пластичні хірурги вперше в області застосували сучасну методику загоювання ран VERGENIX, завдяки якій літня пацієнтка, що перенесла онкозахворювання, змогла знову встати на ноги.

Про це розповіли у пресслужбі Клінічної лікарні швидкої допомоги Львова.

«Пані Галина потрапила на операційний стіл після лікування важкої хвороби. Раніше у неї на п’ятці виявили злоякісну родинку. Звісно,вона пройшла хіміотерапію, а уражену ділянку прооперували. Але щодня рана виглядала гірше, пізніше загноїлася, а лікування не допомагало. До нас жінка прийшла з великою раною на стопі та загрозою ампутації. Та після операції, яка полегшила стан пацієнтки, рана почала загоюватися», - повідомляють у медзакладі.

Пані Галина — пенсіонерка, але дуже активна жінка. Тому не ставати на ногу більше двох місяців для неї було каторгою, говорять вони.

«Аби пришвидшити одужання, наші спеціалісти відділення центру термічної травми та пластичної хірургії вдалися до ультрасучасних методів, застосувавши Vergenix — це ідеальний регенеративний будівельний білок для швидкого лікування ран», - пояснюють медики.

Його застосовують при:

  • ранах у пацієнтів з цукровим діабетом;
  •  трофічних ранах;
  • ранах що тривалий час не загоюються.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: