У львівському храмі виставили до почитання ікону, перед якою вимолюють материнство

1280px-StGeorgeCathedral_Lviv
Собор Святого Юра. Фото з Вікіпедії.

З нагоди початку Різдвяного посту в Архикатедральному Соборі Святого Юрія виставлено для почитання копію Вифлеємської ікони Пресвятої Богородиці.

Це єдина ікона на якій Богородицю зазвичай зображують усміхненою, повідомили на сторінці Архикатедрального Собору св. Юрія.

Протягом Різдвяного посту в Архикатедральному Соборі св. Юрія щодня служитиметься Молебень до Пресвятої Богородиці перед іконою Вифлеємської Матері Божої:

  • у понеділок, вівторок, середу, четвер, п’ятницю та суботу ― після Божественних Літургій о 10-ій;
  • у неділю ― після Божественної Літургії об 11-ій год.

Можна долучатися і онлайн за цим посиланням.

Фото: Христини Потерейко

Вифлеємська Чудотворна ікона – це єдина із прославлених ікон Божої Матері, на якій Пресвята Діва усміхається, тоді як традиційно в іконографії Богородиця зображується серйозною, скорботною або замилуваною. Постійне місце перебування Вифлеємської Чудотворної ікони Божої Матері – базиліка Різдва Христового у Вифлеємі, поблизу спуску в Печеру Різдва, де народився Христос.
До Пресвятої Богородиці на честь її ікони Вифлеємської моляться про дарування дітей, про їхнє благополуччя, про сімейне щастя. При будь-яких життєвих обставинах вірні звертаються в молитвах до Пречистої Богородиці і просять про її допомогу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: