У Львові понад 3 тисячі осіб з інвалідністю отримають матеріальну допомогу

інвалідність
Фото з відкритих джерел.

Щороку 3 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. З цієї нагоди у Львові людям з інвалідністю виплатять одноразову матеріальну допомогу.

Цього року виплату отримають особи з інвалідністю з дитинства 1-ї та 2-ї груп, а також особи з інвалідністю 1-ї та 2-ї груп, які не мають права на пенсію в органах Пенсійного фонду України, повідомляє ЛМР.

Як повідомили в управлінні соціального захисту ЛМР, грошову допомогу отримають  2933 особи з інвалідністю 1-ї та 2-ї груп з дитинства, які мешкають у Львівській міській територіальній громаді. Кожному мешканцю громади виплатять по 800 грн. Загальна сума цих виплат складає 2 346 400 грн.

Також допомогу у розмірі 800 грн. отримають 736 осіб з інвалідністю 1-ї та 2-ї груп, які не мають права на пенсію в органах Пенсійного фонду України. Усі вони також мешкають у Львівській МТГ. На ці потреби у бюджеті міста передбачили 588 800 грн.

Кошти виплатить управління соціального захисту ЛМР у межах Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської МТГ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: