Паркові у Брюховичах нададуть статус природно-заповідного фонду

брюховичі (3)
фото: ЛМР

У парку імені Богдана Хмельницького, що в Брюховичах, облаштують три алеї.

Про це розповіли в департаменті міської агломерації міськради Львова.

«До кінця року роботи з прокладання доріжок планують завершити. Також згідно із проєктом, окрім доріжок, у парку встановлять такого ж стилю та стандарту, як і у Львові, лавки та урни», - йдеться в повідомленні.

Доріжки є перехідним об'єктом, їх прокладають за кошти державної субвенції на суму 1,5 млн грн. Ще частину – 1,1 млн грн – дофінансовують з міського бюджету, щоби завершити проєкт (мережу доріжок, встановити лавки та урни), повідомила заступниця начальниці управління екології та природних ресурсів Оксана Луцко.

Також Львів змінить призначення парку і надасть йому статус природно-заповідного фонду (ПЗФ). Це допоможе врятувати велику територію лісу від зазіхань забудовників. Наразі за документами парк є рекреаційно зоною, яка передбачає забудову, зокрема готелів та ресторанів. Тож зміна призначення із рекреації у ПЗФ передусім націлена на збереження зеленої зони для всієї громади Брюхович. У найближчій перспективі – освітлення та передача парку на баланс міста. А також оформлення його меж.

Замовником робіт є управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування ЛМР.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: