дивись.info

У Львові відкрили таблицю Герою України Тарасу Матвіїву

У Львові відкрили таблицю Герою України Тарасу Матвіїву

На стіні факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка відкрили таблицю загиблому Герою України Тарасу Матвіїву, який був студентом цього факультету.

Про це розповіли у мерії шостого грудня.

«Тарас мріяв вступити до факультету журналістики з 6 класу. Спочатку від мріяв бути спортивним журналістом, але потім почав більше цікавитись аналітикою, документалістикою. Ми знайшли буде багато Тарасових праць, які скоро стануть книжкою «Мої думки». Ми також знайшли більше ніж 50 мрій сина і першою з них була перемога в Криму і Донбасі. Він пожертвував своєю кар’єрою, особистим життям, собою та пішов захищати свою Батьківщину. Для нього це було понад усе», – сказала Валентина Матвіїв, мама Героя.

Тарас Матвіїв – Герой України, випускник факультету журналістики ЛНУ ім. І. Франка, громадський діяч, журналіст, учасник Революції Гідності, командир взводу 24-ої окремої механізованої бригади. Він загинув 10 липня 2020 року внаслідок російського обстрілу під с. Троїцьке (Луганщина). Тарас Матвіїв ціною власного життя врятував від смерті двох побратимів.

Указом Президента України молодшому лейтенантові Тарасу Матвіїву за особисту мужність, виявлену в захисті державного суверенітету й територіальної цілісності України, самовіддане служіння українському народові було присвоєно звання Героя України з удостоєнням ордена «Золота Зірка».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.