Гірники ДП «Львіввугілля» стайкують через невиплату зарплати (відео)

IMG_5495-630x420
Фото (ілюстративне), з архіву редакції

Через борги із зарплатні гірники ДП «Львіввугілля» із чотирьох шахт відмовились спускатись в шахту. Інші — перекривають дорогу.

Про це оперативно інформує голова незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

«Частина працівників вийшли на центральну площу Червонограда, де поводять мітинг. Інша частина поїхала в м. Сокаль та пікетують будівлю «Львіввугілля».
Вже понад добу на знак протесту залишаються під землею 38 гірників «Червоноградської». Люди відмовляються виїжджати на поверхню, доки з ними не розрахуються по зарплатних боргах», - повідомляє він про протести восьмого грудня.

Лідери регіонального об’єднання Незалежної профспілки гірників України Червонограда звернулись до центральних органів влади, до народних депутатів з вимогою негайно розв’язати проблемні для шахтарського регіону питання — виплатити людям зароблені гроші, додає Волинець.

«В ДП «Львіввугілля» склалась вкрай критична ситуація, пов’язана з повною відсутністю коштів, що зумовлено неналежними розрахунками споживачів енергетичного вугілля, заниженою ціною на вугільну продукцію протягом року і незбалансованою держпідтримкою. Неодноразові наші звернення, претензії не дали жодного позитивного результату.Відсутність коштів призводить до невиплати заробітної плати шахтарям і, як наслідок, спричиняє зростання соціальної напруги в шахтарських колективах та регіоні в цілому» - йдеться у зверненні представників трудових колективів шахт Львівщини.

Також 8 грудня представники трудового колективу шахти «Лісова» перекривають дорогу на підтримку своїх колег по ДП «Львіввугілля».

Відео: Володимир Золочівський

Зарплатний борг перед працівниками ДП «Львіввугілля» тягнеться з липня та станом на 7 грудня цього року сягає 376, 27 млн грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: