дивись.info

Поляк заплатить штраф за розпалювання національної ненависті

Поляк заплатить штраф за розпалювання національної ненависті
фото ілюстративне

Поляк заплатить майже 10 тисяч гривень за образу українського журналіста.

Про це повідомляє Центр моніторингу расистської та ксенофобської поведінки.

Суд у Катовіцах виніс вирок Марціну Г. Чоловіка визнали винним у тому, що 9 жовтня 2020 року, близько 19.18 (за Варшавським часом – ред.), через публікацію у соціальній мережі Facebook закликав до ненависті на національному грунті, а також публічно принизив Ігоря Ісаєва через його національну приналежність. Суд оштрафував Марціна Г. на 1400 злотих, або 9366 гривень.

«Кожен планує свій домашній бюджет, як хоче, але у випадку з Марцином Г. важко говорити про розумне розпоряджання грошима. 1400 злотих за розпалювання ненависті – це, ймовірніше, викидання грошей у болото. Ми публікуємо це, як попередження для тих, хто хотів би робити те, що робить Марцін. Це дороге хобі, подумайте чи можете ви собі це дозволити», – написали у Центрі.

«Про вирок, надісланий мені тиждень тому, пише Центр моніторингу расистської та ксенофобської поведінки. Він допоміг мені в цій справі, допомагає і в багатьох інших.

Нехай це буде уроком для ненависників в Інтернеті. Ви не анонімні. Ми слідуємо за вами. І ми успішно звітуємо – не у Фейсбук, а в прокуратуру», – написав Ігор Ісаєв.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.