Ще одна країна вимагатиме в туристів обов'язкові ковід-тести

4c132b81e61ceec974cf2de653ffabc0-m
Фото: pikwizard

З 15 грудня Кіпр вводить нові заходи боротьби проти пандемії Соvid-19, в тому числі здачу експрес-тестів для туристів.

Про це повідомили у Консульському відділі Посольства України в Республіці Кіпр.

З 15 грудня 2021 року пасажири, які прибувають до Республіки Кіпр, зобов’язані здати експрес-тест через 72 години після прибуття. сТести будуть безкоштовними за наявності посадкового талона і документа, що посвідчує особу.

Особи, щеплені бустерною дозою, проходити тестування не зобов’язані.

Крім того, на Кіпрі «з 15 грудня 2021 року по 31 січня 2022 року доступ до громадських заходів (таким як святкування ювілеїв, хрестин) і закладів харчування в готелях дозволяється тільки для щеплених як мінімум першою дозою, за умови, що у них є негативний результат експрес-тесту або ПЛР-тесту».

Також з 15 грудня вводиться обов’язковий карантин в державних карантинних центрах для всіх осіб, що підтверджують штам «омікрон» або будь-який інший вид його мутації.

Особи, які контактували з такими хворими, повинні перебувати на самоізоляції незалежно від наявності у них всіх необхідних доз вакцинації.

У відомстві повідомляють, що з 15 грудня скасовуються і різдвяні заходи (якщо вони проводяться без дотримання протоколів), що організовуються приватними компаніями, організаціями та асоціаціями в приміщеннях і під відкритим небом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: