Україна вийшла із десятки країн із найбільшою захворюваністю на коронавірус в Європі

карантин
ілюстративне фото

Нині захворюваність в Україні вдвічі менша за поточну європейську. Наразі Україна вийшла із десятки з найбільшою захворюваністю на COVID-19 в Європі.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час брифінгу 16 грудня, цитує його пресслужба відомства.

Він пояснив, що в країні вперше за останні три місяці рівень ушпиталень у кожному із регіонів опустився нижче граничного значення, себто у 60 осіб на 100 тисяч населення.

«Зайнятість ліжок з киснем зменшилася у 2 рази – з 70 %  до 35 %. Два з трьох ковідних ліжок із киснем є зараз вільними, тобто зайнята лише третина всіх наявних ліжок» - каже міністр.

Зі слів Ляшка, за даними електронної системи охорони здоров’я, у листопаді нминішнього року 84 % з усієї кількості хворих на коронавірусну інфекцію не пройшли повний курс вакцинації. Серед госпіталізованих – 91%.

Це означає, що 9 із 10 госпіталізованих – невакциновані та не були захищені від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби.

Станом на 16 грудня в Україні виявили 9590 нових випадків інфікування коронавірусом. За весь час пандемії в Україні коронавірус виявили 3588147 разів, одужали 3284815 осіб, померли 92313 осіб.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: