• USD: 35.70
  • EUR: 37.80

У Львові ще 138 учасників АТО отримають по сто тисяч гривень (перелік)

У Львові ще 138 учасників АТО отримають по сто тисяч гривень (перелік)

Виконавчий комітет Львівської міської ради погодив надання одноразової матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань учасникам антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, які мешкають у Львівській МТГ.

За період дії цієї програми – тобто з 2016 року, 5012 учасників АТО/ООС вже отримали таку допомогу на загальну суму 501,2 млн грн.

Згідно з двома рішеннями, які прийняв сьогодні виконком, цього разу допомогу в розмірі 100 тис грн отримають 138 учасників бойових дій на Сході України:

ГАЛИЦЬКИЙ РАЙОН
1. Кріп Володимир Васильович
2. Лаптута Володимир Михайлович
3. Мандзюк Ростислав Орестович
4. Терлецький Михайло Миколайович
5. Яворський Іван Миколайович
6. Ярмоловський Зіновій Любомирович
ЗАЛІЗНИЧНИЙ РАЙОН
7. Бабунич Микола Ігнатович
8. Гинда Ігор Степанович
9. Курило Богдан Романович
10. Мінжинер Олександр Володимирович
11. Мошинський Дмитро Олексійович
12. Рох Михайло Олексійович
13. Федчишин Сергій Петрович
ЛИЧАКІВСЬКИЙ РАЙОН
14. Баглай Юрій Михайлович
15. Бонковський Сергій Євгенійович
16. Джура Роман Володимирович
17. Дудчак Олександр Вікторович
18. Коротюк Богдан Віталійович
19. Мавдрик Ярослав Васильович
20. Николишин Юрій Юрійович
21. Притула Володимир Михайлович
СИХІВСЬКИЙ РАЙОН
22. Барбалат Олександр Андрійович
23. Брикар Олег Михайлович
24. Драгула Андрій Петрович
25. Кокота Ігор Борисович
26. Кочірка Іван Михайлович
27. Крілик Василь Ярославович
28. Макар Петро Миколайович
29. Мандзяк Андрій Тарасович
30. Стельмах Назар Ігорович
31. Чабан Петро Васильович
32. Яксманицький Петро Богданович
ФРАНКІВСЬКИЙ РАЙОН
33. Гілевич Богдан Романович
34. Колендовський Олег Юрійович
35. Кондратюк Роман Васильович
36. Пандяк Михайло Миколайович
37. Панчук Валерій Миколайович
38. Пилипчак Іван Миколайович
39. Шипітко Юрій Йосипович
40. Штець Віталій Богданович
ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОН
41. Гарбарук Вадим Анатолійович
42. Генкузен Володимир Володимирович
43. Кубай Тарас Осипович
44. Купец Олександр Станіславович
45. Павлик Сергій Ігорович
46. Яцишин Роман Васильович
________________________________________
ГАЛИЦЬКИЙ РАЙОН
1. Борискін Валентин Юрійович
2. Клап Михайло Юрійович
3. Максимів Юрій Васильович
ЗАЛІЗНИЧНИЙ РАЙОН
4. Барабаш Олег Іванович
5. Вознюк Євген Володимирович
6. Гаврушко Володимир Костянтинович
7. Гелей Назар Васильович
8. Дацків Андрій Любомирович
9. Дуда Ірина Миколаївна
10. Карпінець Василь Зіновійович
11. Круць Богдан Володимирович
12. Луцак Галина Дмитрівна
13. Максимович Андрій Ігорович
14. Мерин Людмила Михайлівна
15. Ничипорчук Вадим Леонідович
16. Полінчук Мирослава Богданівна
17. Пристаяк Остап Володимирович
18. Симоненко Василь Іванович
19. Філь Григорій Олексійович
20. Хомяк Роман Олександрович
ЛИЧАКІВСЬКИЙ РАЙОН
21. Бобришев Микола Вячеславович
22. Богдан Іван Степанович
23. Габуда Валентина Миколаївна
24. Гадзевич Ігор Корольович
25. Годебський Віктор Павлович
26. Кухар Андрій Левович
27. Кучма Ярослав Володимирович
28. Лопушанський Віталій Антонович
29. Марічко Андрій Ігорович
30. Сич Оксана Олександрівна
31. Сідоров Василь Вікторович
32. Смага Володимир Леонович
33. Строгуш Ірина-Катерина Володимирівна
34. Ткаченко Назарій Іванович
35. Чавус Іван Миколайович
36. Чмир Олександр В'ячеславович
СИХІВСЬКИЙ РАЙОН
37. Альфавіцький Мирослав Степанович
38. Баран Зіновій Михайлович
39. Вовк Марина Вікторівна
40. Караченцев Тарас Миколайович
41. Контерук Ігор Володимирович
42. Копьонкін Максим Олександрович
43. Лебединець Ігор Володимирович
44. Некрасов Микола Михайлович
45. Рись Орест Андрійович
46. Сабадаш Назар Іванович
47. Скульський Ігор Михайлович
48. Юсик Андрій Романович
ФРАНКІВСЬКИЙ РАЙОН
49. Ворожбит Максим Іванович
50. Левицький Василь Романович
51. Малінін Анатолій Андрійович
52. Мельник Андрій Петрович
53. Мельник Петро Іванович
54. Мілютін Владислав Валентинович
55. Парамонов Олександр Олегович
56. Пузема Максим Вікторович
57. Речич Ігор Володимирович
ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОН
58. Андрухів Роман Іванович
59. Бегай Андрій Романович
60. Войтович Олег Ігорович
61. Войтович Ярослав Олегович
62. Голюк Галина Миколаївна
63. Гуйт Олег Олегович
64. Гурський Тарас Теодорович
65. Дмитрів Олексій Павлович
66. Дмитрів Павло Михайлович
67. Камаєв Юрій Вячеславович
68. Клуб Іван Миколайович
69. Кобрин Володимир Зіновійович
70. Козій Роман Петрович
71. Кошовський Віктор Володимирович
72. Кравець Святослав Ярославович
73. Матвіяс Роман Романович
74. Мрочко Юрій Михайлович
75. Островський Назар Богданович
76. Паламаренко Олександр Сергійович
77. Параняк Андрій Станіславович
78. Перегінець Сергій Михайлович
79. Полець Богдан Йосипович
80. Поліщук Сергій Михайлович
81. Савчук Олександр Анатолійович
82. Скред Олена Петрівна
83. Солтис Зіновій Миколайович
84. Сухецький Петро Богданович
85. Тенюх Іван Михайлович
86. Тиліпська Марта Віталіївна
87. Трачук Сергій Петрович
88. Феданко Василь Ілларіонович
89. Цибульський Володимир Степанович
90. Цимбалюк Петро Миколайович
91. Шмигельський Сергій Любомирович
92. Штойко Остап Анатолійович

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: