«Львівгаз» залишає без тепла дві школи та Будинок дитини (оновлено)

опалення

міських котелень. Через такі дії без тепла можуть залишитись школа №50, санаторна школа-інтернат №1, Будинок дитини №1 та 7 багатоквартирних будинків на вулицях Комаринця й Остроградських.Про це повідомляють у пресслужбі міськрадиЯк пояснила заступниця міського голови з питань ЖКГ Ірина Маруняк, мерія звернулась до установи, з вимогою відновити тиск до потрібних 65 градусів.«Сьогодні ми опинились у ситуації, коли без тепла може залишитись одразу декілька соціальних установ міста.

У «Львівгаз» знизили тиск газу до однієї з міських котелень. Через такі дії без тепла можуть залишитись школа №50, санаторна школа-інтернат №1, Будинок дитини №1 та 7 багатоквартирних будинків на вулицях Комаринця й Остроградських.

Про це повідомляють у пресслужбі міськради.

Як пояснила заступниця міського голови з питань ЖКГ Ірина Маруняк, мерія звернулась до установи, з вимогою відновити тиск до потрібних 65 градусів.

«Сьогодні ми опинились у ситуації, коли без тепла може залишитись одразу декілька соціальних установ міста. Понижено тиск газу до котельні «Львівтеплоенерго» на вул. Остроградських, 1а. Відтак, теплоносій подається за заниженими параметрами – 45 градусів при нормативі 65», – зазначила вона.

Міська рада звернулась до ПАТ «Львівгаз», із вимогою відновити необхідну подачу тиску. Однак наразі цей запит залишається без відповіді. Про подальші кроки для вирішення цієї проблеми повідомимо найближчим часом.

Оновлено. 12.00.

На момент публікації новини проблему вже було вирішено.

Станом на 21:10 годину 22 грудня ситуацію виправили і тиск подається за нормою. У «Львівгазі» назвали інцидент технічним збоєм, повідомили у пресслужбі виданню zaxid.net.

ІА Дивись.info просить у читачів вибачення, кого інформація могла ввести в оману.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: