Львівщина отримає понад 60 мільйонів освітньої субвенції

школа
фото ілюстративне

Школам Львівщини з державного бюджету виділили 64,6 мільйони гривень освітньої субвенції.

Ці кошти скерують на придбання шкільних автобусів та покращення санітарно-гігієнічних умов у приміщеннях закладів загальної середньої освіти. Відповідне розпорядження на сайті Кабінету Міністрів опублікували 15 грудня 2021 року, повідомляє ЛОДА.

«Під час децентралізації, реформи освіти та створення опорних шкіл наші громади дуже потребують підтримки для закупівлі нового транспорту, адже дітей потрібно безпечно і вчасно доправити до школи. Тому 55,6 млн грн на придбання автобусів, за умови співфінансування від самих громад, є доброю підмогою. Зі свого боку зробимо все можливе, аби допомогти школам якнайшвидше отримати нові автобуси», - зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

«Ще 8 млн грн, відповідно до цього ж розпорядження, надійдуть нашій обоаств для створення належних санітарно-гігієнічних умов у приміщеннях закладів загальної середньої освіти. Йдеться про облаштування санвузлів у приміщеннях шкіл або ремонти там, де їхній стан є критично незадовільним», - додав голова Львівської ОДА.

Нагадаємо, цього року за кошти освітньої субвенції з державного бюджету на засадах співфінансування з місцевих бюджетів для шкіл області закупили 23 автобуси «Школярик» на загальну суму 43,2 млн грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: