У Стрийській ТГ вперше запрацювала система електронного квитка

270040636_117951764067662_753220653824179685_n

Відтепер у автобусах Стрийської міської територіальної громади можна скористатися електронною системою оплати проїзду.

Про це повідомляють Українські геоінформаційні системи.

Як розповів розробник, наразі відбувся запуск електронної системи оплати проїзду в тестовому режимі, на перших 10-ти маршрутах. Проте упродовж 2 місяців дообладнають систему, й на інших транспортних засобах Стрийського АТП.

Особливість комплексу системи оплати проїзду у тому, що працює одночасно як з тарифними сітками, так і з багатьма ОТГ та адміністраціями різного рівня. Також, окрім обліку пільгових поїздок та різноманітних форм оплати, цей комплекс може керувати автобусами на маршруті, повідомляючи водію у режимі онлайн про випередження чи відставання від графіку.

«Зараз ведеться електронний облік поїздок пільговиків, із використанням раніше виданих картокта з врахуванням вартості кожної пільгової поїздки, відповідно до тарифних сіток.

Водночас, на маршрутах встановлено ручні валідатори, які мають розширений функціонал управління громадським транспортом. Оплату за допомогою банківських та транспортних карток, і через мобільний застосунок буде запущено у найближчі терміни», - зауважує розробник.

Нагадаємо, у Стрийській МТГ вже видано понад 1000 соціальних карток, а до кінця березня 2022 року загалом очікується видача 35 тис. карток. Запущені геопортали та мобільні застосунки, із онлайн відстеженням та графіками, через які невдовзі теж можна буде оплачувати за проїзд.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: