Львівський суд визнав протиправною бездіяльність ЛМР у поводженні з відходами

см
фото Державної екологічної інспекції України

Державна екологічна інспекція України провела перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства у частині поводження з відходами Львівської міської ради.

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція України.

Так, під час заходу контролю зафіксовано ряд порушень, а саме:
  • виконавців послуг з вивезення побутових відходів визначено без проведення відповідних конкурсних засад;
  • не відведено спеціальні місця чи об'єкти для зберігання та захоронення відходів;
  • не забезпечується організація та контроль за безпечним транспортуванням, сортуванням, обробленням (переробленням) утилізацією та захороненням всього обсягу утворених відходів на території м. Львова та Львівської області;
  • не розроблені та не затверджені Схеми санітарного очищення м. Львова та населених пунктів Львівської області, що унеможливлює передбачити обсяги утворених відходів, кількість транспортних засобів для перевезення та утилізації відходів.
За результатами перевірки Держекоінспекція звернулась до Львівського окружного адміністративного суду з позовом про те, що органи місцевого самоврядування у Львівській області не дотримуються законодавства у сфері управління відходами.
Днями суд задовольнив позов Держекоінспекції та визнав протиправною бездіяльність та дії Львівської міської ради. Також, згідно з рішенням суду орган самоврядування зобов’язаний виконати вимоги ДЕІ та усунути виявлені під час перевірки порушення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: