У Дрогобичі за понад 33 мільйони гривень відкрили ЦНАП (фото)

21_1__1641392218_1920x1080_1_0

П'ятого січня у Дрогобицькій територіальній громаді дали старт роботі нового сучасного Дія Центру «Документ-Сервіс Дрогобич».

Тут мешканці зможуть отримати понад 400 адміністративних послуг, розповіли у пресслужбі облдержадміністрації.

Будівництво об’єкта розпочали 2018 року. Так, упродовж трьох років, 2018-2020, підрядна організація провела земляні роботи, залила фундамент, вимурувала стіни першого поверху та провела його перекриття, підвели мережі каналізування.

Торік перекрили другий поверх, улаштували покрівлю, встановили віконні блоки та алюмінієві вітражі, змонтували ліфти, завершили внутрішні та зовнішні оздоблювальні роботи, улаштували інженерні мережі (вентиляцію, водопостачання та водовідведення, електропостачання), серверну, провели роботи з благоустрою території.

Загальна вартість проєкту – понад 33 млн грн, з них: більш як 10 млн грн – кошти державної субвенції, 11 млн 438 тис грн - ДФРР, 3,3 млн грн – обласний бюджет, 8 млн 197 тис грн – кошти місцевого бюджету.

Сьогодні Дія Центр «Документ-Сервіс Дрогобич» - це сучасна двоповерхова будівля. На першому поверсі знаходиться рецепція та зал очікування з дитячою зоною, зал обслуговування абонентів (фронт-офіс), громадська приймальня (бек-офіс), система електронної черги, адміністративні кімнати. Приміщення другого поверху - це два конференцзали, гардероб для відвідувачів, зал для коворкінгу та серверна.

ЦНАП оснастили необхідним обладнанням, провели благоустрій території з улаштуванням тимчасових автомобільних стоянок. Ді Центр відповідає вимогам інклюзивності, тут перебачили безперешкодний доступ з урахуванням потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

У Дія Центрі працюватимуть понад 30 людей. Працівники ЦНАПу надаватимуть мешканцям 410 адміністративних послуг.

Серед них: реєстрація місця проживання, речових прав на нерухоме майно, реєстрація бізнесу, послуги у сфері земельних відносин та архітектурно-будівельної діяльності, а також соціальні послуги. Окрім цього - послуги комунальних підприємств, такі, як послуги водоканалу, тепломереж, угоди по вивозу сміття та оплати послуги КПЖЕО.

Щодня Дія Центр зможе обслуговувати більш як 200 осіб.

ЦНАП працює за адресою: м. Дрогобич, вул. Бориславська, 8А.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: