В Україні дозволили бустерну дозу від Covid-19 для всіх охочих повнолітніх громадян

Після введення дози, буде отримано новий COVID-сертифікат, який діятиме 270 діб.
Про це повідомляє Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко у фейсбуці.
«Підписав наказ Міністерства охорони здоров'я України про введення бустерної дози вакцини проти COVID-19 для всіх вакцинованих віком від 18 років, незалежно від того, якою вакциною вони щепилися», - написав Ляшко.
За його словами, бустерна доза має посилити ефективність вакцини та дати кращий захист від нового штаму коронавірусу «Омікрон».
Бажаний період введення бустерної дози - від 6 до 9 місяців із дати отримання другого щеплення від COVID-19. Для введення бустерної дози перевагу надаватимуть м-РНК-вакцинам – Moderna або Comirnaty від Pfizer, незалежно від того, якою вакциною була щеплена людина.
«Після введення бустерної дози можна буде отримати новий COVID-сертифікат, який діятиме 270 діб з дати її введення. Згенерувати його можна буде в «Дії» орієнтовно наприкінці січня 2022 року. До того часу буде чинним сертифікат за попередню повну вакцинацію», - наголосив Ляшко.