Орієнтувальники зі Львівщини вибороли десяток медалей на національних змаганнях

271415480_251430670407046_7588590928013849725_n_1641990889_1440x810_1_0_nw

Одразу декілька відповідальних стартів зі спортивного орієнтування відбулось цими днями у місті Олешки на Херсонщині.

Тут провели чемпіонат України, етапи Кубка України та всеукраїнські змагання з орієнтування бігом ІІІ-IV рангу. У змаганнях взяло участь 300 спортсменів, повідомляє ЛОДА.

Найбільше медалей спортсмени Львівщини вибороли на короткій дистанції. Чемпіонами у віковій групі до 18 років стали Єлизавета Остапенко серед жінок та Юрій Скворцов серед чоловіків. Серед юніорів віце-чемпіоном став Ігор Кражев, а серед дорослих бронзу виборола Олена Бабич.

На довгій дистанції серед спортсменів до 18 років золото також вибороли Єлизавета Остапенко та Юрій Скворцов. Срібним призером серед юніорів також став Ігор Кражев. Такі ж результати Єлизавета, Юрій та Ігор продемонстрували і на середній дистанції.