Скрипалька зі Львова стала Заслуженою артисткою України

IMG_8100

Солістці-скрипальці Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика Соломії Івахів вручили нагороду Заслужений артист України.

Вручили її 14 січня в стінах Львівської облдержадміністрації.

Нагороду Соломія Івахів отримала за значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність, поширення української музики та культури за кордоном.

«Моє покликання не тільки, щоб американці чули українську музику, але й щоб виконували її. Мені приємно чути виконання українських творів за кордоном і я впевнена, що ця тенденція буде лише зростати», - говорить скрипалька.

Довідка

Соломія Івахів – скрипалька родом зі Львова, професорка скрипки й альта в університеті Коннектикут і консерваторії Лонджі Бард коледжу, артистична директорка Музичної серії МАТІ Українського інституту Америки. Скрипалька відома як солістка і виконавиця камерної музики.

Її концерти транслюють Американське національне суспільне радіо та радіо «Голос Америки», Українське національним радіо та телебачення, Kитайське та Японське телебаченням. Соломія активно популяризує сучасну музику. У своєму репертуарі вона має твори, написані спеціально для неї, зокрема, скрипковий концерт американського композитора Ілая Маршалла.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: