• USD: 35.70
  • EUR: 37.40

Прикордонники стверджують, що не забирали паспорт у Порошенка

Прикордонники стверджують, що не забирали паспорт у Порошенка
Фото: УП

Поверненню п'ятого президента України Петру Порошенкові ніхто не перешкоджав під час проходження митного контролю.

Про це повідомили у Державній прикордонній службі України 17 січня.

«У ході перетину державного кордону Петром Порошенком прикордонники чітко дотримувалися норм законодавства. Під час заходів контролю про прибуття Петра Порошенка в Україну прикордонники повідомили представників правоохоронних органів», - сказано в повідомленні.

У відомстві додали, що спостерігались маніпуляції від окремих осіб, мовляв п'ятого президента не хотіли пропустити в Україні, та, запевняють прикордонники, це неправдива інформація.

У прикордонній службі пояснили, що повідомили правоохоронців про прибуття Порошенка, тому що ДПСУ на кордоні забезпечує розшук осіб, які переховуються від органів досудового розслідування та суду.

«Жоден громадянин України не може бути обмежений у праві повернутися в Україну. Шкода, що не усі громадяни, в тому числі народні депутати та 5-й Президент України не обізнані зі статтею 33 Конституції України. Крім того, кожна особа проходить визначені заходи прикордонного контролю, які тривають необхідну кількість часу. У подальшому Петро Порошенко був оформлений у прикордонному відношенні на в’їзд в Україну», - сказано в повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: