За підробку документів про вакцинацію на Львівщині судитимуть чотирьох людей

підробка длокументів

З початку року на Львівщині відкрили 44 кримінальні провадження через підробку довідок про вакцинацію, ковід-сертифікатів, міжнародних свідоцтва про вакцинацію, а також результатів ПЛР-тестів.

Про це розповіли у пресслужбі місцевої поліції 20 січня.

Там кажуть, що троє мешканців Самбірського району віком 24, 53 та 54 роки, перетинаючи пункт пропуску «Шегині-Медика» на в’їзд в Україну з Польщі, пред’явили підроблені міжнародні свідоцтва про вакцинацію від коронавірусної хвороби COVID-19.

Усім трьом повідомлено про підозру у скоєнні кримінального проступку, передбаченого  ч.4 ст.358 (Використання завідомо підробленого документу) Кримінального кодексу України.  Досудові розслідування завершені, 18 січня обвинувальні акти скеровані на розгляд суду.

Також підроблене свідоцтво про вакцинацію виявлено на цьому пункті пропуску у 41-річного мешканця Хмельницької області. Йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч.4 ст.358 Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкціями статті, - обмеження волі на строк до двох років

Крім того, 19 січня слідчі повідомили про підозру 35-річному мешканцю Івано-Франківської області у вчиненні кримінальних правопорушень,  передбачених ч.5 ст. 27 - ч.3 ст.358 та ч.4 ст.358 (Пособництво у підробленні документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкціями статей, - позбавлення волі на строк до п'яти років. Досудове розслідування завершене, обвинувальний акт скеровано на розгляду суду.

Загалом, від початку року відкрили 35 кримінальних проваджень за фактами використання підроблених ковід-сертифікатів, у 22 випадках обвинувальні акти скеровані на розгляд суду.

Крім того, було відкрито 9 кримінальних проваджень, з них 7 - за ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, вчинені повторно чи за попередньою змовою осіб) Кримінального кодексу України, 1  - за ст. 369  (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України, 1 -  за ст. 361 (Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку) Кримінального кодексу України. У 2 кримінальних провадженнях досудові розслідування завершені, обвинувальні акти скеровані на розгляд суду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: