Актуальні теми:

Підтримати

Що таке наукові ліцеї та де вони діятимуть на Львівщині

Що таке наукові ліцеї та де вони діятимуть на Львівщині

У чотирьох містах — Львові, Винниках, Сокалі та Бориславі — планують відкрити наукові ліцеї. Тут школярі зможуть опановувати інформаційні технології, робототехніку, біотехнологію та фундаментальні науки.

Меморандум щодо створення таких закладів у області підписали напередодні, 20 січня.

«Департамент освіти, Львівська Політехніка, Науковий парк та три заклади освіти сьогодні підписали Меморандум про співпрацю, що покликаний активізувати роботу у напрямі створення та функціонування наукових ліцеїв на території області», - повідомили у Львівській облдержадміністрації.

Кожен із ліцеїв матиме свій напрям навчання, відтак діти матимуть можливість розпочати свою наукову чи дослідницьку роботу зі шкільного віку.

До створення наукових ліцеїв залучили Винниківську санаторну школу, Львівську санаторну школу №1 імені Б.- І. Антонича та Перший інноваційний приватній львівський ліцей. Як уточнив керівник Наукового парку Назарій Подольчак, кожен матиме свій напрям — інформаційні технології, робототехніка, біотехнологія та фундаментальні науки.

Планується, що сторони спільно розроблятимуть навчальні програми для ліцеїв, проводитимуть семінари та тренінги для учнів, проводитимуть навчання вчителів тощо.

Зазначимо, наукові ліцеї планують створити на базі санаторних шкіл. Таких обласних закладів на Львівщині є чотири – у Львові, Винниках, Бориславі та Сокалі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: