Українським резервістам виплатять компенсацію, але є умова

гроші для фоп
Ілюстративне зображення

Під час засідання уряд погодив внесення змін до порядку та умов виплати деяким категоріям військовослужбовців одноразової грошової допомоги у разі звільнення з військової служби.

Гроші отримуватимуть й резервісти, пише УНН, посилаючись на трансляцію засідання.

Згідно з пояснювальною запискою, військовослужбовці, яких призвали на військову службу під час мобілізації, на особливий період або на військову службу за призовом осіб з числа резервістів в особливий період, і звільняються зі служби — отримають одноразову грошову компенсацію в розмірі 4% місячного грошового забезпечення за кожен повний календарний місяць служби, але не менше 25% місячного грошового забезпечення.

23 квітня 2021 року в Україні набув чинності закон щодо призову на військову службу резервістів в особливий період без оголошення мобілізації.

Закон вводить новий вид військової служби — військова служба за призовом осіб з числа резервістів в особливий період.

Так, в особливий період на військову службу призиватимуть громадян, які уклали контракти про проходження служби у військовому резерві та/або зараховані до військового оперативного резерву. Рішення про проведення такого призову прийматиме Верховний Головнокомандувач ЗСУ за поданням Головнокомандувача ЗСУ. У рішенні визначатимуться категорії резервістів, яких необхідно буде призивати, завдання, обсяги, терміни та порядок проведення призову тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: