Нові можливості: на Львівщині створили інтерактивну карту для потенційних інвесторів

Львівська обласна рада спільно з ЛОДА розробила вебплатформу «Інвестиційні ресурси Львівщини».
Львівська обласна рада спільно з ЛОДА розробила веб-платформу «Інвестиційні ресурси Львівщини».
Інтерактивна карта інвестиційної привабливості – це вебресурс, який візуалізує інвестиційний потенціал регіону (територіальної громади, області, міста), дає змогу комплексно оцінити інвестиційні можливості адміністративного утворення, оглянути наявну інвестиційну інфраструктуру та ознайомитися з її конкурентними перевагами.
На платформі http://investinlvivregion.com.ua/investment-platform/investment-objects-map/, будь-яка фізична чи юридична особа зможе розмістити та/або знайти найкращі інвестиційні пропозиції.
Все для інвесторів
На сайті відображаються відомості про існуючі вільні земельні ділянки, інвестиційно привабливі об’єкти нерухомості, цілісні майнові комплекси, родовища корисних копалин, що перебувають у державній, комунальній або приватній власності, з виведенням докладної інформації по кожному об’єкту окремо. На веб-сайті також можливе представлення інформації приватних власників, що дозволяє підвищити рівень комунікації між владою, бізнесом і жителями громади.
«Головне завдання – це надати інвестору максимально повне уявлення про об’єкт інвестування: його місце розташування, площу, детальний опис, форму власності або користування, цільове та функціональне призначення, підведення інженерних комунікацій. Ми намагалися відобразити і карту ґрунтів, синхронізувати її з публічною кадастровою картою, оцінити спроможність громад не лише фінансову, а й інституційну, зокрема людський ресурс», - розповів директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда.
На інтерактивній карті можна побачити такий набір шарів :
- адміністративно-територіальний устрій;ділянки “браунфілд” або вільні виробничі площі;
- ділянки “грінфілд” або вільні земельні ділянки;інвестиційні проекти;
- карта ґрунтів Львівської області;
- публічна кадастрова карта України.
За словами Степана Куйбіди, карта маєє широкий функціонал.
Можливості інтерактивної карти:
- повний набір функцій: навігація по карті, редагування даних, оперування векторними шарами мапи, просторовий аналіз, адресний пошук;
- для роботи користувачу не потрібні спеціалізоване програмне забезпечення та кваліфікація картографа, достатньо наявності веб браузера та підключення до мережі Інтернет;
- простота пошуку, швидке оновлення та редагування бази даних, в тому числі зі смартфона;
- постійна готовність ресурсу до роботи; захист інформації від спотворення та несанкціонованого доступу;
- описи інвестиційних об’єктів, ділянок та пропозицій можуть бути доповнені фотографіями, схемами, діаграмами тощо.
«Це всі дані, необхідні для прийняття інвестиційного рішення. Пізніше буде можливість показувати аналітику в часовій перспективі. Простота пошуку, частота оновлення, постійна готовність ресурсу до роботи – це ті акценти, які ми ставимо для розвитку цієї платформи», - пояснив Степан Куйбіда.
«Платформа дозволяє оперативно показувати на мапі Львівщини в розрізі громад питання, які можуть зацікавити передусім інвесторів, але й не лише їх. На ній громади можуть розміщувати інвестиційні пропозиції щодо земельних ділянок чи майнових об’єктів. Всі 73 громади матимуть на платформі власні кабінети, а отже, й доступ до наповнення, а також до прямого спілкування з інвесторами», - додав голова постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку обласної ради Володимир Квурт.
Читайте також: Вперше в Україні: на Львівщині запустили обласну веб-платформу investhub.lviv.ua
Наразі, інтерактивна карта містить дані про близько 200 інфестиційних об'єктів. За словами Степана Куйбіди, впродловж трьох місяців, їх кількість планують збільшити до 500.
Коментарі