Збірна Львівщини перемогла на юніорському чемпіонаті з біатлону

сп
фото ЛОДА

Сьогодні на Навчально-спортивній базі зимових видів спорту Тисовець завершився чемпіонат України з біатлону серед юніорів.

Про це повідомляє управління молоді та спорту ЛОДА.

Команда Львівської області  в класичній естафеті вибороли срібло.

Спортсмени змагались за медалі в індивідуальній гонці, спринті, гонці переслідування та естафетах. Першою медаль для Львівщини виборола 20-річна Юлія Городна. Вона стала чемпіонкою на дистанції у 12,5 км в індивідуальній гонці. Згодом золото виборола і 17-річна Вероніка Шевчик у спринтах. Вона також стала срібною призеркою у гонці переслідування.

У загальнокомандному заліку перемогу виборола команда Сумщини, збірна Львівщини зайняла другу сходинку, а третіми стали біатлоністи Тернопільщини. Усього Львівщину на змаганнях представили 7 спортсменів.