• USD: 35.60
  • EUR: 37.50

У ЛОДА оголосили конкурс на запровадження е-квитка у приміських та міжміських автобусах

У ЛОДА оголосили конкурс на запровадження е-квитка у приміських та міжміських автобусах
Фото ілюстративне.

Львівська облдержадміністрація оголосило про проведення конкурсу з відбору інвестора на запровадження електронного квитка на приміських та міжміських маршрутах.

Відповідне повідомлення було оприлюднене на сайті ЛОДА.

Сьогодні управління транспорту та зв’язку ЛОДА оголосило конкурс на запровадження електронного квитка на приміських та міжміських маршрутах Львівщини

«Питання запровадження електронного квитка на порядку денному перебуває вже другий рік. На жаль, законодавство не регулює його. Тому у ЛОДА розробили окреме розпорядження – регуляторний акт, погоджений Державною регуляторною службою. Документ зареєструвало управлінням юстиції, і це дає нам змогу оголосити тендер на закупівлю фінансової процедури щодо запровадження електронного квитка», – каже заступник голови ЛОДА Юрій Бучко.

Сьогодні Львівщина є першою областю в Україні, яка планує запровадження е-квитка, як наслідок – прозорість у сфері перевезень пасажирів.

«Це дасть можливість платити на проїзд карткою – звичайною банківською чи карткою пільговика. Ми всі до цього прагнемо і хочемо це зробити нинішнього року. Крім того, ми хочемо мати чіткий облік пасажирів. Адже ми сьогодні не знаємо, скільки пільговиків користуються громадським транспортом. Це також дозволить корегувати маршрутні перевезення між населеними пунктами у бік збільшення чи зменшення кількості автобусів», – пояснює Юрій Бучко.

Сьогодні, 3 лютого, оголошено конкурс. Прийом заявок триватиме до 4 березня. Аукціон відбуватиметься 10 березня. За попередніми підрахунками, внесок інвестора становитиме приблизно 2 мільйони євро.

За словами заступника голови Олександра Кулепіна, цього року проєкт буде одним з найбільших, які ініціювала ЛОДА.

«Сьогодні є дуже багато проєктів з цифровізації, які можна поділити на дві великі частини. Це централізовані проєкти, ініційовані профільними чи галузевими міністерствами. Водночас кожна область робить кроки з покращення сервісу, послуг, публічного урядування. Для нас цей проєкт буде одним з найважчих нинішнього року, бо це дуже комплексне рішення. На прикладі львівського електронного квитка бачимо, що процес може затягнутися», – каже Олександр Кулепін.

Тому у Львівській облдержадміністрації вирішили піти іншим шляхом.

«У Львівській міській раді все робили власними силами, залучили кошти ЄБРР. Натомість ми хочемо залучити інвестора, який візьме все на себе, не витрачаючи коштів платників податків. Відповідно, інвестор згодом отримуватиме комісію за обслуговування системи», – веде далі Олександр Кулепін.

За його словами, розмір комісії є одним з критеріїв конкурсного прийому.

«Чим потенційний інвестор запропонує нижчу комісію, тим більша ймовірність перемоги у конкурсі. Таким чином ми знизимо ризики для платників податків на випадок затягування проєкту тощо, не витрачаючи їхніх коштів. Це має багато переваг, зокрема для громад, які не закладають коштів на пільгові перевезення, пояснюючи це відсутністю статистики.

Варто додати, що вже інші області звернули увагу на наш проєкт і попросили регуляторні акти, як це зробити. Наприклад, на Київщині є випадки, коли між перевізниками відбувається пересрілка через маршрути, тому, мабуть, там складно наважитися на такий крок. У нас все по-іншому – перевізники розуміють необхідність такого кроку», – зазначив заступник голови ЛОДА.

Організатором конкурсу є управління транспорту та зв'язку Львівської обласної державної адміністрації.

Як розповів начальник управління Степан Рудницький, в області є 499 міжміських та приміських маршрутів, на яких працює 1047 транспортних засобів. Угоди укладені з 50 перевізниками.

«Якщо порівнювати з міською транспортною мережею, то наша більша приблизно удвічі. Крім того, є різниця у ціноутворенні. Тарифи на міському громадському транспорті встановлюють органи місцевого самоврядування. Натомість в області, у зв’ֹязку з дерегуляцією, ціни розраховують самі перевізники. У середньому вартість кілометра коливається у межах 1-1,15 гривні. Це завдання інвестора вирішити питання технічно», – каже Степан Рудницький.

Серед вимог до претендентів – наявність матеріально-технічної бази, яку вони мають підтвердити документами. А також досвід роботи з провадження. Оскільки Львівщина перша область в Україні, яка хоче запровадити електронний квиток, то конкурсна комісія братиме до уваги досвід впровадження е-квитка у містах України, а таких є вже багато.

За словами Степана Рудницького, середньозважний пасажиропотік на рік становить приблизно 50 мільйонів пасажирів, з яких 10 мільйонів – пільговики.

«Згідно із статистичними даними, на Львівщині налічується 248 тисяч пільговиків. Відповідно до законодавства, компенсація за перевезення пільговиків покладається на місцеві бюджети. Але з 73 громад області не всі закладали ці кошти до бюджету, пояснюючи причину відсутністю зрозумілої фінансової картини. Натомість запровадження електронного квитка дасть цифрову основу для обговорення. І перевізники будуть покладатися на обгрунтовані цифри, і керівники територіальних громад розумітимуть, скільки коштів треба закладати до бюджету», – пояснює начальник управління.

За словами Юрія Бучка, після визначення переможця конкурсу знадобиться щонайменше пів року на облаштування усіх транспортних засобів області валідаторами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: