• USD: 35.70
  • EUR: 37.80

Міська рада звернулась до суду через землю біля одного з ринків Львова

Міська рада звернулась до суду через землю біля одного з ринків Львова

Мерія звернулась до суду через незаконну реєстрацію права постійного користування земельною ділянкою площею 0,66 га на пл. Князя Осмомисла.

Про це повідомляє Львівська міська рада.

Львівська міська рада звернулася з позовом до ТзОВ «Спільне Українсько-Австрійське підприємство «Галінвест» про визнання недійсним та скасування державного акту на право користування землею, скасування в Державному земельному кадастрі запису про реєстрацію земельної ділянки, та скасування в Державному реєстрі речових прав запису про реєстрацію права користування земельною ділянкою.

«В результаті моніторингу державного реєстру речових прав, було з’ясовано, що 24.12.2020 року ТзОВ «Спільне Українсько-Австрійське підприємство «ГАЛІНВЕСТ» незаконно зареєструвало право постійного користування земельною ділянкою площею 0,66 га, для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування для будівництва готельного комплексу, яка знаходиться у м. Львові на пл. Князя Осмомисла», - поінформували у юридичному департаменті.

Також у департаменті додали, що загалом громаді Львова внаслідок афери, здійсненої СП «Галінвест», заподіяно збитків на суму приблизно 445 млн грн. Йдеться не лише про земельну ділянку на пл. Князя Осмомисла, а також про незаконне використання ділянок на вул. Таджицькій, 1 та вул. Земельній.

«Останнім часом у Львові ходять чутки про продаж ринку «Добробут». Ціни різні – від 5 до 10 млн євро. Так от – продавати там нічого – земля комунальна, права власності на нерухомість немає. А якщо випадково з’явиться в реєстрі – то воно незаконне», - пояснила директорка юридичного департаменту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: