Пасажири львівських трамваїв тепер зможуть самотужки відчиняти двері транспорту

Пасажири львівських трамваїв тепер зможуть самотужки відчиняти двері транспорту

У Львові придумали, як економити тепло у салонах міського електротранспорту. З наступного тижня тестуватимуть режим економії.

Про це розповіли у ЛКП «Львівелектротранс».

«Щоб економити витрати на опалення салонів трамвайних вагонів КТ4-D і марки «Електрон» та комфортного перевезення пасажирів у холодний період, з 14 лютого по 31 березня триватиме тестування режиму персоналізованого відкривання-закривання дверей «Збережемо тепло разом», - йдеться в повідомленні.

Доступ на відкривання дверей у трамваях, де це передбачено, водії електротранспорту надаватимуть пасажирам постійно, окрім годин пік в будні дні (з 7:00 по 10:00 та з 16:00 по 20:00), а також ситуативно, зважаючи на наявність пасажирів на зупинках.

«Ми звертаємося до наших пасажирів з проханням бути уважними і доброзичливими та допомагати людям поважного віку, дітям та гостям нашого міста, які можуть не відразу зорієнтуватися, як діяти на зупинках або у салоні трамваїв у «непікові» години», - каже Оля Бачинська, фахівець зв’язків з громадськістю та пресою ЛКП «Львівелектротранс».

Нагадаємо, згідно із наказом директора підприємства, опалення у салонах трамваїв та тролейбусів вмикає водій при зниженні температури довкілля до -2 градусів і нижче. «Усі водії ознайомлені з цим наказом, додатково проводять контрольні перевірки щодо його дотримання», - зазначили у ЛКП «Львівелектротранс».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: