Уряд виділить гроші на підтримку стабільності авіаційного зв'язку

авіапер
Ілюстративне фото

Уряд ухвалив рішення, що гарантують авіаперевізникам можливість продовжувати польоти в небі України за рахунок виділення коштів з резервного фонду держбюджету на окремий ексроу-рахунок Міністерства інфраструктури.

Про це повідомила перший віце-прем’єр-міністр України міністр економіки Юлія Свириденко.

За її словами, забезпечити подальший стабільний авіаційний зв’язок з усім світом критично важливо для української економіки. Це слугуватиме сигналом не лише для міжнародних партнерів, але й для інвесторів.

Тому уряд передбачив механізм гарантій безпеки польотів для страхових компаній, компаній-перестрахувальників, лізингових компаній та авіаперевізників.

«Йдеться про виділення коштів з резервного фонду держбюджету, обсяг якого за погодженням з Бюджетним комітетом Верховної Ради збільшується на 16,6 млрд грн. Ці ресурси зберігатимуть на окремому ексроу-рахунку Міністерства інфраструктури і вони слугуватимуть гарантією безпеки польотів над Україною», - наголосила Юлія Свириденко.

Вона нагадала, що ситуація, коли більшість компаній беруть повітряні судна в іноземний лізинг зайвий раз демонструє актуальність відродження українського авіабудування.

«Саме для цього у 2022 році Мінекономіки запускає програму державного лізингу під 5%, що дозволить змінити ситуацію на ринку та не допускати ситуацій, коли літаки українських авіакомпаній не можуть залишатися в Україні», - заявила Юлія Свириденко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: