Реконструкцію Винниківського госпіталю можуть почати ще цього року

__1644925008_1600x900_1_0
інфографіка: ЛОДА

У Винниках планують капітально відремонтувати обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих імені Ю.Липи, а також будуватимуть хірургічний корпус у львівському «Охматдиті». Ці роботи виконуватимуть у межах програми «Велике будівництво», реконструкція почнеться ще нинішнього року.

Про це 15 лютого повідомили в управлінні капітального будівництва Львівської облдержадміністрації.

Там пояснюють: саме ці медзаклади опинились у переліку об'єктів, які відновлюватимуть в межах «Великого будівництва» упродовж 2022-2025 років.

Саме ці два медзаклади увійшли до переліку об’єктів, що відновлюватимуть упродовж 2022-2025 років в межах програми Президента України «Велике будівництво». Сьогодні опікуються виготовленням проєктно-кошторисної документації (ПКД). Тендери на її виготовлення вже відбулися.

За словами першого заступника голови ЛОДА Юрія Бучка, стадія виготовлення ПКД за кошти обласного бюджету «лягла на плечі» лікувального закладу у Винниках. Її розробляє ТзОВ «ДМ-ПРОЕКТ». Натомість за другим об’єктом функції замовника виконує профільне управління, яке буде реалізовувати проєкт.

З обласного бюджету профінансують роботи щодо розробки проєктно-кошторисної документації ДП ДІПМ «МІСТОПРОЕКТ» по клінічній лікарні «ОХМАТДИТ».

Робочий проєкт очікують отримати у квітні нинішнього року. Розробка тримає близько 3-4 місяців.

Будівництво хірургічного корпусу «ОХМАТДИТ» у Львові передбачає створення сучасної лікарні з відділеннями (екстреної (невідкладної) медичної допомоги, анестезіології та інтенсивної терапії, хірургії новонароджених, недоношених та дітей раннього віку, раннього дитинства, голови та шиї, реабілітації) і корпусами, збудованим вертолітним майданчиком. Також в корпусі Центру медицини дитинства - ліжковий фонд Центру для пацієнтів налічуватиме 250 ліжок, з яких 225 стаціонарних та 25 інтенсивної терапії, готель для батьків.

Щодо обласної лікарні у Винниках, то тут передбачена масштабна реконструкція центрального 9-ти поверхового корпусу і відділень, його добудова, оновлення стаціонарного корпусу, ліжковим фондом 500 місць, закупівлею нового медичного обладнання та збудованим вертолітним майданчиком у разі настання екстрених випадків з метою безперешкодного транспортування пацієнта до установи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: