У березні понад 10 мільйонам українських пенсіонерів збільшать пенсії

У березні понад 10 мільйонам українських пенсіонерів збільшать пенсії
Фото з відкритих джерел

Уряд ухвалив рішення про індексацію на 14% із березня пенсійних виплат більш як для 10 мільйонів українців.

Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, повідомляє Укрінформ.

Він нагадав, що напередодні Верховна Рада затвердила урядовий законопроєкт, що ліквідовує дискримінаційну норму, через яку колишні військові, вчені, держслужбовці та деякі інші категорії громадян не підпадали під дію положень про щорічну індексацію пенсій.

«Проблему буде розв’язано, і пенсії їм перераховуватимуть щороку з 1 березня. Це дозволить гарантувати стійкість пенсійного забезпечення, унеможливити спекуляції на цій темі в майбутньому. Адже в законі чітко зафіксовано дату здійснення індексації», - наголосив глава уряду.

За словами Шмигаля, Кабінет Міністрів ухвалив рішення про індексацію на 14% з 1 березня виплат для більш як 10 млн українців. Зокрема, це стосується 8,5 млн людей, котрі отримують страхові пенсії. Також уперше буде проіндексовано виплати для пів мільйона військових пенсіонерів.

«Окрім того, з 1 березня встановлюємо доплату для 1 млн людей, які не підпадають під індексацію, оскільки пенсії їм було призначено протягом останніх 3 років. Також на 14% індексуються додаткові доплати українцям віком 75+. Цю допомогу отримають майже 2,2 мільйона людей», - зауважив прем'єр.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: