• USD: 36.50
  • EUR: 38.80

«Україна не просто вистояла. Україна — перемагає», — Подоляк про третій день наступу РФ

«Україна не просто вистояла. Україна — перемагає», — Подоляк про третій день наступу РФ
фото ілюстративне

ЗСУ разом із Нацполіцією повністю контролюють території усієї України станом на 7.00 ранку суботи, 26 лютого.

Про це повідомив радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк.

«РФ використала усі свої ресурси та резерви для того, щоб нанести нам у максимальній кількості наших міст максимальних уражень. Відразу скажу, що цього не сталося», - заявив він.

Зараз запеклі бої ведуться на Півдні України: Херсоні, Миколаєві, Одесі. Вони хотіли там закріпитись, але немає жодного натяку на те, що їм це вдалося і вдасться, каже Подоляк.

«Київ - пріоритетний для окупантів, тому що ключова ціль спецоперації, про яку заявляла РФ, знищення політичного і військового керівництва України. Заради цього до української столиці окупанти підтягнули максимальну кількість військової техніки та військових сил», - заявив радник ОПУ.

І додав, що на теперішній час можемо сказати наступне: у самому Києві та на околицях ситуація контрольована. У Києві є поокремі роботи ДРГ, проти якої активно працюють представники Нацполіції та Територіальної оборони.

На околицях активно працюють ЗСУ.

«Північ. Запеклі бої тривають у Маріуполі, але жодного шансу, що місто перейде на сторону РФ чи буде захоплене окупантами, на сьогодні немає», - пояснив Подоляк.

Упродовж усієї ночі у всіх українських містах працюють сигнали протиповітряної оборони, тому що російська армія використовує артилерію, у тому числі реактивну, авіацію, щоб завдати прямі удари по містах, додав він.

«На 7.00 ранку 26 лютого жодної тактично-оперативної переваги ЗС цієї країни не втримали. Україна не просто вистояла. Україна — перемагає», — Подоляк», - йдеться в повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: