Дев'ять країн Європи виступили за прийняття України в ЄС

Вчора Володимир Зеленський підписав заявку на вступ до ЄС. Сьогодні її прийняли. Тепер розпочато спецпроцедуру на вступ.
Президенти 8 країн-членів ЄС — Литва, Латвія, Естонія, Польща, Чехія, Словаччина, Болгарія і Словенія виступили з ініціативою для просування євроінтеграції України.
Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.
Сьогодні Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто також висловився за прискорений вступ України до ЄС.
"Найкраще рішення, яке зараз може ухвалити Європейський Союз — це негайно взяти Україну до свого складу. Просто зараз зробити Україну повноправним членом ЄС. Історичні часи вимагають великих та історичних рішень, які здатні докорінно змінити динаміку подій. Це рішення — саме таке", - зазначив Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.