На Львівщині затримали вже близько сотні підозрілих осіб

_1645985809_612x321_3_0

Близько тисячі поліцейських залучаються до патрулювання у нічний час.

Про це під час пресконференції другого березня розповів заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області Дмитро Міхалець.

За його словами, Нацполіція у Львівській області продовжує працювати в посиленому режимі.

Щодо повідомлень про підозрілих осіб, то щодоби поліція отримує стосовно них понад 10 тисяч звернень.

«В середньому на добу ми отримуємо 10200 повідомлень. До воєнного періоду цей показник сягав 1500 тисячі. Підозрілих осіб ми перевіряємо на постійній основі. Станом на зараз близько 95 осіб вже затримали. Спільно з працівниками СБУ ми проводимо рейди. Нам надають інформацію небайдужі громадяни. Ми швидко ідентифікуємо людину, звідки вона прибула та з якою метою», - розповів Дмитро Міхалець.

Він додав, що на Львівщині від початку воєнних дій надійшло 318 повідомлень про мітки, які також опрацьовують правоохоронні органи.

Дмитро Міхалець чергове застеріг мешканців від самовільного облаштування блокпостів.

«Звертаюсь до громад, до тих населених пунктів, де самовільно встановили блокпости, будь ласка, не займайтесь самодіяльністю. Наших сил вистачає, аби забезпечити безпеку в місті та області. На блокпости будуть надалі залучатися представники територіальної оборони», - закликав Дмитро Міхалець.

Наразі у Львові розгорнуто 13 блокпостів та ще 8 по області. При цьому у Львові їх облаштують ще більше, щоб повністю контролювати в’їзд та виїзд за межі міста.

«Активістів Дмитро Міхалець закликав зосередитися на патрулюванні біля об’єктів критичної інфраструктури.

«Це набагато ефективніше. Вже під час таких патрулювань можна помітити підозрілих осіб та викликати поліцію», - пояснив заступник начільника поліції області.

Водночас патрулювання теж не можна проводити самовільно.

«Алгоритм дій простий. Спершу вам необхідно звернутися в райдержадміністрацію чи територіальну громаду та подати свою кандидатуру на патрулювання. Адміністрація надає готові списки у поліцію, де усіх, хто зголосився розподілятимуть по тих чи інших об’єктах», - пояснив поліцейський.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: