Тероборону просять прибрати блокпости з доріг

image

У перші дні після віроломного вторгнення РФ та заклику до зброї по всій Україні стихійно почали встановлюватися блокпости силами місцевої ТрО.

Силами ОТГ у багатьох місцях магістральні дороги були перегороджені бетонними блоками. Але зараз, коли бліцкриг нацистського диктатора не вдався, необхідно впорядкувати роботу блокпостів.

Про це написав радник Міністра ВС Антон Герещенко.

Особливо це стосується основних транспортних артерій, які ведуть з країн ЄС до Києва, що бореться.

Блокпост потрібен для того, щоб працюючи у чіткій вертикалі військового командування регулювати транспортні потоки, затримувати тих, кого потрібно затримати та допомагати тим, кому потрібно допомогти.

Через стихійне виникнення блокпостів та бездумне перегородження доріг бетонними блоками та іншими загородженнями, у перші дні віроломної агресії, на виїздах та виїздах до Києва на десятки кілометрів постів створилися величезні пробки.

Зважаючи на те, що Україна зараз повністю заблокована з моря, автомобільні дороги є стратегічно важливими для переміщення військових, продовольства та палива!

Тому найважливішим завданням сьогодні є впорядкування роботи блокпостів на основних магістралях.

Їх не повинно бути на в'їздах та виїздах із майже кожного українського містечка у центральній, південній та західній Україні. Зараз потрібно беззаперечно виконувати вимоги військового командування та поліції щодо впорядкування роботи блокпостів.

Прискоривши логістику вантажів та пасажирів на дорогах України – ми наближаємо нашу Перемогу!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: