Ворог перегруповується і не полишає план захопити Київ – Генштаб

Ворог перегруповується і не полишає план захопити Київ – Генштаб
Фото ілюстративне.

На 14-ту добу війни в Україні Росія суттєво знизила темпи просування військ, але не відмовляється від проведення наступальної операції і планів захопити Київ.

Ворог проводить перегрупування з метою підготовки до чергової спроби взяти Київ. Після невдалого наступу у напрямку на н.п. Фастів противник здійснює спроби відновлення наступальних дій на зазначеному напрямку, повідомляє Генштаб ЗСУ.

Також ворог продовжує зосереджувати основні зусилля на захопленні міст Суми, Харків, Маріуполь, Миколаїв; забезпеченні сухопутного коридору між ТОТ АР Крим та континентальною частиною РФ. Не полишає спроб вийти на адміністративні кордони Луганської та Донецької областей.

Також триває формування резервів противника в пунктах постійної дислокації для подальшого їх перекидання до визначених районів на території нашої держави.

У Херсоні, де мешканці чинять шалений супротив, окупанти намагаються запровадити адміністративно-поліцейський режим. Для цього до Херсонської області ввели підрозділи Росгвардії, які затримали понад 400 громадян України.

На Волинському напрямку противник наступальних дій не проводить, проте зберігається висока ймовірність здійснення диверсій на військових об’єктах та об’єктах цивільної інфраструктури у Рівненській та Львівській областях диверсійно-розвідувальними групами окупантів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: