Майже мільйон українців не має електрики, чверть мільйона – газу

6874696-gas

На 12 березня понад 960 тисяч українців внаслідок бойових дій залишаються без світла, а без газопостачання залишилися 260 тисяч громадян.

Про це повідомляє Міністерство енергетики.

Попри значну шкоду, повідомляє міністерство, українські енергетики докладають максимум зусиль для підтримки стабільної роботи енергосистеми, аварійно-відновлювальні бригади працюють цілодобово попри ризик для життя.

Впродовж доби по країні відновлено газопостачання 2011 споживачам. Також проводяться роботи для підвищення надійності електропостачання у Києві. Водночас аварійно-відновлювані роботи ускладнені або унеможливлені через активізацію бойових дій та виникнення нових пошкоджень в електромережах.

На ранок суботи в Україні через пошкодження, зумовлені бойовими діями, залишалось знеструмленими понад 960 тисяч споживачів. Найбільш складна ситуація із електропостачанням спостерігається в Донецькій, Київській, Харківській та Чернігівській областях.

Без газопостачання лишаються близько 264 тисяч споживачів. Найбільш складна ситуація - в Київській, Запорізькій, Донецькій областях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: