Російські солдати збили власний безпілотник, а керівництву доповіли, що це був «Байрактар»

7c4f85b6-2f2e-47d0-8e42-c714c83f4c91

Російські військові збили власний безпілотний літальний апарат, а своєму керівництву доповіли, що це був український «Байрактар».

Про це розповів Головнокомандувач ЗС України Валерій Залужний.

Як вказано в повідомленні, сьогодні о 9:32 в районі Веселого Харківської області підрозділом протиповітряної оборони 6 Армії ЗС РФ із ЗРК "ТОР" на висоті 3200м було збито російський БПЛА, який висувався для проведення розвідки на Харківському напрямку.

При цьому, російські військовослужбовці ППО доповіли керівництву про знищення БПЛА «Байрактар» Збройних Сил України. Результати розслідування причин зникнення БПЛА ЗС РФ довели факт його збиття власним ЗРК ППО, проте командування армії вирішило приховати цю інформацію.

«Ось так воює «друга за потужністю армія світу», - сказав головнокомандувач ЗСУ.

І додав, ми зруйнували міф про «непереможність» російської армії. Вони розраховували завоювати нас за 48 годин. Максимум на 3 доби були розраховані запаси їжі, палива, боєприпасів. Але ми зупинили їх і зірвали загарбницькі плани.

«Противник несе серйозні втрати в особовому складі і техніці. Ця війна доводить, як далеко ми просунулися вперед за останні роки. Сьогодні армія РФ за рівнем професійності - це ми зразка початку 2014-го», - сказав Головнокомандувач.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: