Подекуди ворог глушить телефони абонентів, аби посіяти паніку - Держспецзв’язку

network cables connected to switch
network cables RJ45 connected to a switch

Станом на 22.00 14 березня в Україні критичних проблем із доступом до інтернету та телефонії не спостерігається – оператори та провайдери надають послуги електронних комунікацій по всій країні. У місцях, де внаслідок бойових дій зазнали ушкодження мережі звʼязку тривають відновлювальні роботи.

Про це повідомляє Держспецзв’язку.

Ворог подекуди почав використовувати засоби радіоелектронної боротьби – телефони абонентів глушать з метою посіяти панічні настрої та хаос серед населення. Також, через пошкодження волоконно-оптичних ліній звʼязку існує проблема із мобільним звʼязком та інтернетом у Луганській області. Системи та мережі відновлюються.

Національний центр оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій при Державній службі спеціального звʼязку та захисту інформації України погодив з операторами порядок обміну інформації про переміщення абонентів в межах країни для цілісного уявлення про міграційні потоки в Україні в умовах війни та оптимального перерозподілу гуманітарної та іншої допомоги тим, хто її потребує.

АТ “Укртелеком” надає послуги телефонії та інтернет-доступу в усіх областях, за винятком Чернігівської. Фахівці компанії шукають можливість відновити послуги у Чернігівській області, де вони відсутні через пошкодження мережі під час бойових дій.

Середня доступність районних вузлів зв’язку складає 80%. Знято обмеження швидкості доступу до інтернету для приватних абонентів в усіх областях, крім Сумської. Пріоритет інтернет-доступу там надається сервісам ЗСУ, сил безпеки та оборони та соціальній інфраструктурі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: