На Вінниччині націоналізують 21 вагон російських міндобрив

добрива

У Вінницькій області вилучили 21 вагон російських мінеральних добрив вартістю близько 24 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба Бюро економічної безпеки.

"У Вінницькій області встановлено 386 суб’єктів господарської діяльності, бенефіціарами яких є фізичні або юридичні особи російської федерації та республіки білорусь.

Саме до їхньої діяльності нині прикута увага співробітників БЕБ, які залучені до складу робочої групи на території Вінницької області. Зокрема, на виконання доручень керівництва БЕБ, проводиться комплекс аналітичних та пошукових заходів для встановлення, відпрацювання та сприяння націоналізації російського майна, що знаходиться на території області", - йдеться у повідомленні.

Наразі встановлено, що на декількох залізничних станціях області перебуває 21 вагон з мінеральними добривами, які належать підприємствам РФ.

Загальна вага тимчасово затриманих товарно-матеріальних цінностей - понад 1400 т. Орієнтовна вартість міндобрив становить близько 24 млн грн.

Також виявили 6 вагонів з моторним мастилом, яке належить підприємствам з РФ. Загальна вага мастила становить майже 300 тонн, здійснюється оцінка ТМЦ.

"Відповідні матеріали співробітники БЕБ вже передали до Вінницької військово-цивільні адміністрації для проведення подальшої процедури націоналізації.

Заходи щодо виявлення та аналізу майна підприємств, власниками якого є Російська Федерація, з метою його подальшої націоналізації, тривають", - додали в БЕБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: