Нам потрібна протиракетна зброя – інакше війна пошириться на всю Європу, - Ірина Верещук

Віце-прем’єр-міністр України Ірина Верещук звернулася до прем’єр-міністра Нідерландів Марка Рютте із закликом надати Україні системи протиракетної оборони. Інакше, спрогнозувала вона, війна в Україні може перекинутись на всю Європу.

Своє звернення Ірина Верещук розмістила у Твіттері.

«Я переконана, що ви та інші європейські лідери – сильні духом люди. Це добре знає і відчуває гордий і незалежний нідерландський народ. Ви маєте стати одним з тих, хто підтримає нас не тільки словами, політикою та санкціями. Нам потрібна протиракетна зброя. Якщо ми її отримаємо, то матимемо мир через деякий час. Якщо цього не відбудеться, війна пошириться на всю Європу. Тоді це буде відповідальність Марка Рютте, Бориса Джонсона і всіх інших лідерів, які зупинилися за крок від такого вирішального етапу»,- попередила вона.

«Я переконана, що ви та інші європейські лідери – сильні духом люди. Це добре знає і відчуває гордий і незалежний нідерландський народ. Ви маєте стати одним з тих, хто підтримає нас не тільки словами, політикою та санкціями. Нам потрібна протиракетна зброя. Якщо ми її отримаємо, то матимемо мир через деякий час. Якщо цього не відбудеться, війна пошириться на всю Європу. Тоді це буде відповідальність Марка Рютте, Бориса Джонсона і всіх інших лідерів, які зупинилися за крок від такого вирішального етапу»,- попередила посадовиця.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: