На окупованих територіях рашисти викрадають, тримають в заручниках та залякують місцевих

277534703_284042503908209_6507306200988834204_n

На тимчасово зайнятих територіях рашисти викрадають та залякують місцевих мешканців, утримують цивільних громадян України у заручниках. Це порушення вимог Міжнародного гуманітарного права.

Окупанти розгорнули у місті Чорнобиль тимчасовий пункт управління угрупуванням військ Східного воєнного округу, а також командний пункт 38-ї окремої мотострілецької бригади. Туди ж вони щодня транспортують із Гомеля десятки тон реактивних снарядів, снарядів для ствольної артилерії, мінометних боєприпасів, повідомляють у Генштабі.

Це серйозно підвищує ризик пошкодження ізоляційних споруд, що побудовані над четвертим енергоблоком ЧАЕС після вибуху в 1986 році. Пошкодження захисту призведе до потрапляння в атмосферу значної кількості радіоактивного пилу та зараження ним не лише України, але й інших країн Європи.

російські окупаційні війська дедалі частіше використовують старі та некондиційні боєприпаси. Це підвищує ризик детонації навіть при завантаженні та транспортуванні. ЗСУ регулярно надходить інформація про самодетонації боєприпасів на російських військових складах та арсеналах відбуваються регулярно. Зараз старі та некондиційні боєприпаси використовує 165-та артилерійська бригада з Білогірська Амурської області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: