Один з провідних світових постачальників фінансової інформації вирішив призупинити роботу в рф

Bloomberg-Office

Bloomberg LP вирішив призупинити роботу в росії та білорусі через вторгнення в Україну.

Це рішення передбачає закриття доступу для клієнтів з росії та білорусі до всіх фінансових продуктів компанії: терміналу, ліцензії на дані, каналу даних та електронних торговельних платформ, повідомляє НБУ.

Крім того, облігації росії будуть виключені з індексів з фіксованою дохідністю наприкінці місяця. Це стане наступним кроком після виключення російських акцій з глобальних фондових індексів Bloomberg, яке відбулося 9 березня.

Нагадуємо, що 3 березня 2022 року Національний банк України закликав відключити від найбільших у світі торговельно-інформаційних платформ Bloomberg та Refinitiv (раніше – Reuters) російські та білоруські фінансові установи. 11 березня 2022 року London Stock Exchange Group (LSEG), до якої входить платформа Refinitiv, призупинила доступ клієнтів з росії до всіх своїх продуктів та послуг.

«Блумберґ» — американська компанія, провайдер фінансової інформації. Один із двох провідних світових постачальників фінансової інформації для професійних учасників фінансових ринків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: