Під час обстрілу на Луганщині лікарка власним тілом закрила породіллю

лікар
Фото ілюстративне.

На Луганщині лікарка-акушерка, яка приймала пологи, отримала поранення під час обстрілу, коли власним тілом прикрила породіллю та дитину.

Про це повідомляє Луганська ОДА.

«На війні особливо вражає мужність людей мирних професій. На минулому тижні лікарка-акушерка отримала поранення – осколками скла їй посікло спину – під час приймання пологів. Людина виконувала свій професійний обов’язок під ворожим обстрілом, і не вагаючись, собою закрила майбутню маму та її малюка», – розповів очільник Луганщини Сергій Гайдай.

Наразі в області фактично працюють два пологових стаціонари – КНП «Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня» та КНП «Лисичанська багатопрофільна лікарня». Через невпинні обстріли міст та пов’язані із ними ризики, транспортування вагітних жінок із Кремінної та прилеглих населених пунктів до цих стаціонарів стало неможливим. Тож, було прийняте рішення про розгортання тимчасового пологового стаціонару на базі Кремінської багатопрофільної лікарні. У ньому вже народився хлопчик.

Всього за минулий тиждень у цих медичних закладах на світ з’явились вісім нових громадян України: п’ять хлопчиків та три дівчинки.

У трьох випадках лікарям довелося робити кесарів розтин.

Мами та немовлята перебувають під постійним наглядом фахівців та отримують усю необхідну медичну допомогу.

Від держави маленькі громадяни отримали «пакунки малюка».

«Немає слів, якими можна описати професіоналізм та героїзм наших лікарів. Особливо тих, хто під артобстрілами допомагає з’явитись новим життям», – зазначив Сергій Гайдай.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: