росія закликає до відкритого геноциду українців

росія
Фото: rbc.ua / ілюстративне

Коли українці та весь світ оплакують жертв масових розстрілів у Київській області, на російському державному сайті РІА «Новости» вийшла стаття «Що росія має зробити з Україною».

Про це повідомляє Уповноважена з прав людини ВРУ Людмила Денісова.

У публікації відкрито доводиться та виправдовується необхідність етноциду українського народу, розкриваються справжні прагнення рф у війні проти України і, навіть, післявоєнний план із насадження в нашій країні своєї ідеології.

Наратив про «денацифікацію» змінився «деукраїнізацією», адже автор статті відкрито оголошує весь український народ неправильним, пропагуючи необхідність знищення українців, української мови та культури за допомогою масових репресій.

Оприлюднюючи на російських державних сайтах відкриті заклики до здійснення відкритого геноциду українців, російська федерація відкрито перейшла до риторики нацистських злочинців, а ненависть до кожного українця стала національною ідеєю - знищення України та її населення.

Закликаючи до етноциду українського народу, країна-окупант легалізує в очах росіян воєнні дії на території України та створює основу для злочинів на ґрунті ненависті. А через жорсткі обмеження свободи слова на території рф, ефект від поширення публікацій, які розпалюють ненависть до українців, багаторазово посилюється.

«Світове співтовариство, міжнародне право й гуманістична мораль рішуче засуджують будь-які прояви етноциду й розглядають його як злочин проти людства.

Це чергове після вторгнення росії в Україну порушення Статуту ООН.

Звертаюся до Комісії ООН з розслідування порушень прав людини під час військового вторгнення рф в Україну та експертної місії, створеної державами-учасницями ОБСЄ відповідно до московського механізму, врахувати ці факти масових та цілеспрямованих порушень прав людини рф в Україні», — написала Денісова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: