• USD: 35.60
  • EUR: 37.50

Сестер Музичук виключать з Президії Львівської обласної шахової федерації

Сестер Музичук виключать з Президії Львівської обласної шахової федерації

Президія Львівської обласної шахової федерації оприлюднила відкритий листа президенту Федерації шахів України Віктору Капустіну з проханням звернутися до Міжнародної організації шахістів (FIDE) щодо посилення санкцій проти росії та білорусі, але львівські гросмейстерки Анна і Марія Музичук не підписали та не підтримали цього листа.

Про це повідомляє ЛОШФ.

Відкритий Лист Президії Львівської обласної шахової федерації:

Після жахливих речей, які Світ побачив в Бучі, Гостомелі, Ірпіні, що стали наслідком військової агресії росії, вчинення військових злочинів та злочинів проти людяності, геноциду українського народу, порушень усіх норм міжнародного права та принципів гуманізму, ми, ті, що нижче підписалися, просимо Вас повторно звернутися у відповідні установи з низкою вимог щодо:

  • Негайного розгляду питання про виключення російської шахової федерації та білоруської шахової федерації з ФІДЕ.
  • Повної заборони на участь усіх без винятку російських та білоруських шахістів у всіх турнірах, що проводяться за підтримки та організації ФІДЕ.
  • Заборони усім російським і білоруським тренерам, арбітрам, офіційним особам брати участь у будь-яких змаганнях, що проводяться під егідою ФІДЕ, і негайно звільнити громадян цих країн з будь-яких посад у Раді та комісіях ФІДЕ.
  • Негайної та беззастережної відставки А. Дворковича з посади президента ФІДЕ, як пособника та давнього поплічника кривавого диктатора путіна.

Ми вважаємо рішення ФІДЕ про те, що на всіх міжнародних шахових змаганнях з рейтингом ФІДЕ не повинні вивішуватися національні прапори росії та білорусі або звучати гімни і те, що офіційні шахові змагання та заходи ФІДЕ в росії та білорусі не проводитимуться, а також, що федерація розриває спонсорські угоди з державними компаніями росії та білорусі, смішними напівмірами, які не лише не захистять ФІДЕ від репутаційних, фінансових та будь-яких інших можливих ризиків, а й навпаки - матимуть зворотній результат.

Президент ЛОШФ Т. Керницький

Підписанти:
Михальчишин А.
Фірман Н.
Мандрук Я.
Грабінський В.
Матвійчук А.
Губка Р.
Лорньє Ф.
Підкович О.
Мелешко В.
Соловйов О.
Сулипа О.
Гладиш Є.

Члени Президії, відомі гросмейстерки Музичук Анна та Музичук Марія не підписали та не підтримали цього листа.

У зв'язку з цим та згідно рішення Президії від 4 квітня 2022 року ЛОШФ припиняє співпрацю з шахістками та розпочинає процедуру їх виключення з Президії та членства у федерації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: