Вступний тест замість ЗНО: коли реєструватись

зно додаткове

Щоб взяти участь у національному мулитипредметному тесті замість зовнішнього незалежного оцінювання, необхідно зареєструватись до дев'ятого квітня нинішнього року.

Про це нагадали в Українському центрі оцінювання якості освіти.

«Замість традиційного ЗНО для вступу на бакалаврат цього року заплановано проведення національного мультипредметного тесту (НМТ). Щоб узяти участь у цьому тестуванні, потрібно до 9 квітня зареєструватися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти», - йдеться у повідомленні.

Сертифікат учасника ЗНО (документ із його/її фотокарткою і переліком предметів, вибраних для складання) для участі в Національному мультипредметному тесті не потрібен. Однак для комунікації з учасниками буде використано Інформаційну сторінку учасника ЗНО. Доступ до неї здійснюється за номером та PIN-кодом, зазначеними в сертифікаті.

Тим, хто вже має сертифікат, потрібно обов’язково занотувати його номер і PIN-код, аби надалі використовувати їх для входу на свою Інформаційну сторінку.

Якщо ж випускник зареєструвався для проходження тестування, однак не має ані сертифіката, ані інформації щодо його номера і PIN-коду, УЦОЯО окремо повідомить, як дізнатися дані для входу на свою Інформаційну сторінку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: