Ризик утримуватись від конфронтації з путінською росією набагато гірший для НАТО, ніж ризик ескалації, - Буданов

278315927_288859246758836_8107456757666458582_n

Це буде довга, виснажлива боротьба. Ставки високі. Якщо це переросте у боротьбу до кінця між президентством Путіна та незалежністю України, світ зіткнеться з ще гіршою небезпекою.

Вторгнення в Україну застало багатьох зненацька. Але криза між росією та Заходом назрівала роками. Багато політиків відмовлялися розпізнавати вивіски.

Про це говорив начальник оборонної розвідки України генерал-майор Кирило Буданов в інтерв'ю ВВС.

Це загарбницька війна в серці Європи, яка повністю руйнує існуючі системи політичної та військової безпеки. Якщо світ проковтне агресію Путіна і не запропонує радикального рішення, вона буде повторюватися знову і знову.

Західним лідерам доводиться дуже ретельно і дуже швидко думати про те, як пристосуватися до викликів і небезпек цієї нової ери.

Кирило Буданов сказав, що ризики неконфронтації з путінською росією набагато гірші для НАТО, ніж ризик ескалації, протистояти йому і надсилати Україні набагато смертоносніший арсенал, який вона хоче.

"Ризик утримуватись від конфронтації з путінською росією набагато гірший для НАТО, ніж ризик ескалації. При цьому ризик утримуватись від конфронтації з путінською росією, а також затримка із наданням Україні потужного озброєння – набагато гірші для НАТО, ніж ризик ескалації”, – зазначив Буданов.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: