В Україні повідомили першу підозру у закликах до геноциду

суд
фото ілюстративне: з відкритих джерел

російському журналістові та публіцистові Армену Гаспаряну повідомили про підозру у публічних закликах до геноциду українського народу.

Про це 12 квітня повідомили у Офісі Гепрокурора.

Окрім цього, Гаспряна підозрюють у виготовленні та розповсюдженні матеріалів із закликами знищувати українську націю. 

Журналіст є автором книги «Денацификация Украины. Страна невыученных уроков». У своєму творі системно просував твердження про неспроможність української держави до подальшого існування, неповноцінність та другосортність української нації. Автор закликав владу рф провести так звану «денацифікацію» України, в тому числі шляхом проведення воєнних дій на її території та забезпечення повного зовнішнього контролю.

Підозрюваний вказав на необхідність початку «денацифікації», а по суті геноциду українського народу з кордонів так званих «ДНР» та «ЛНР», просуваючись далі по всій території України. Серед його ідей – фільтраційні і концентраційні табори для українців та навіть їх повне знищення.

Твердження з книги «Денацификация Украины. Страна невыученных уроков» неодноразово використовувались вищим політичним та військовим керівництвом рф для виправдовування військової агресії проти України. А Управління справами президента рф закупило її для вивчення та використання посадовими особами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: