Українські захисники повернули десятирічній дівчинці телефон, який у неї відібрали окупанти

index

На Сумщині росіяни відібрали у десятирічної Іванки мобільний телефон, коли вона із рідними намагалась перетнути один із блокпостів. Пізніше один із окупантів потрапив у полон до українців і ті, забрали у нього смартфон, що належав дівчинці, та повернули його власниці.

Історію розповіли у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України 18 квітня.

Військові розвідники повернули дівчині телефон, що був вкрадений російськими окупантами

«Розвідувальний підрозділ 93-ї бригади Холодний Яр проводив операцію на східному напрямку. У полон до наших хлопців потрапив солдат з російської Кантемирівської дивізії, в якого знайшли червоненький мобільний телефон, а також павербанк зі стразами. Спочатку окупант брехав, що це його речі. У мобілці була сім-картка одного з російських операторів. І з цього телефону вже були дзвінки до росії. Та у списку контактів були й українські номери, підписані «татуся» та «мамуля». Холодноярці почали телефонувати на ці номери. Виявилося, що телефон належить Іванці», - кажуть військові.

Батьки разом із Іванкою виїхали евакуаційним коридором із Тростянця, який тоді ще перебував під контролем окупантів, 15 березня, тоді ж під час перетину блокпоста росіяни змусили їх віддати усі мобільні телефони.

«Пройшло приблизно три дні, на мій номер зателефонували хлопці і спитали: це ви мамочка? Я відповіла – так. Дмитро з 93-ї бригади розповів, що вони у полоненого російського військового знайшли телефон. Питали, чи ми живі. Я була така схвильована, що з початку не повірила, думала, що це якісь жарти. Іванка дуже плакала через те, що забрали телефон. І хоча мій чоловік сказав хлопцям залишити телефон собі, вони все одно відправили його нам поштою», - згадує Іванчина мама.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: