російські військові змушують працівників ЗАЕС повішати портрет путіна на станції

заес

російські загарбники змушують персонал ЗАЕС повісити портрет путіна та взяти участь в організації святкувань в Енергодарі до 9 травня.

Про це в етеру телемарафону новин сказав керівник ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін, повідомляє Укрінформ.

«Загарбники носяться с сакральною подією - організацією 9 травня зі своїми стрічками колорадськими та змушують повісити портрет путіна на станції, щоб всі ходили і плювали на цей портрет, я думаю», - сказав Котін.

Він також додав, що нині є зв’язок з ЗАЕС. Технічно Енергоатом продовжує керувати роботою станції і відповідати за безпеку там як оператор.

«Ми не можемо гарантувати зараз всі ті зобов’язання, що в нас є як у оператора стосовно ядерного матеріалу, який є на ЗАЕС. Фізична безпека об'єкта порушена. Там перебувають російські загарбники. Персонал АЕС має погоджувати всі свої дії з командиром загарбників, а їх там дуже багато - до 500 солдатів і важка техніка також є на станції. Чого не повинно взагалі бути та цивільному ядерному об'єктові», - наголосив він.

В адміністрації Енергоатому занепокоєні тим, що останнім часом почали фіксувати прольоти крилатих ракет на низькій відстані над ЗАЕС.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: